Een uitgave van

BBP Media B.V.

Beneluxlaan 2C
3446 GR Woerden

T: +31 (0) 348 41 53 05

Postadres
Postbus 276
3440 AG Woerden

Handelsregister Utrecht nummer 30088697

Uitgever

Paul Petermeijer - eigenaar en algemeen directeur

Redactie

+31 (0) 348 48 50 87
redactie@marketingtribune.nl

Sjaak Hoogkamer, hoofdredacteur
sjaak@marketingtribune.nl

Peter van Woensel Kooy, senior redacteur
peter@marketingtribune.nl

Wout Maas, redacteur
wout@marketingtribune.nl

Lucas Boon, redacteur
lucas@marketingtribune.nl

Eindredactie

+31 (0) 348 48 50 87
eindredactie@marketingtribune.nl

Nanny Kuilboer, eindredacteur
nanny@marketingtribune.nl

Contentmanagers

B2B

b2b@marketingtribune.nl

Bureaus
Bas Vlugt en Jeroen Mirck
bureaus@marketingtribune.nl

Content Marketing
Lucas Boon
lucas@marketingtribune.nl

Design
Nanny Kuilboer
design@marketingtribune.nl

Food en Retail
Peter van Woensel Kooy
retail@marketingtribune.nl

Media
Bas Vlugt en Jeroen Mirck
media@marketingtribune.nl

Online Marketing
Wout Maas
online@marketingtribune.nl

Sponsoring
Jeroen Mirck
sponsoring@marketingtribune.nl

Marketing

+31 (0) 348 48 50 82
marketing@marketingtribune.nl

Sales

+31 (0) 348 48 50 85
sales@marketingtribune.nl

Eric-Jan Vis, commercieel manager
Jeffrey Figaroa, accountmanager

Vormgeving

Gerrit Vermeulen, Che* Ontwerpstudio, Vleuten

Studio BBP Media

T: +31 (0) 348 48 50 84
F: +31 (0) 348 41 07 31
studio@bbp.nl

Ray van Zeijst, Traffic & Productie

Website

webmaster@marketingtribune.nl

Dwain Olsem
Paul van Ravenswaaij

Roxen CMS

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief.
  • Abonneren

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ 22 keer per jaar MarketingTribune Magazine
  • ✔ Korting tot wel €100,- op events
  • ✔ Gratis tablet versie

MarketingTribune Events